У зв’язку з поширенням коронавірусу в Китаї та інших країнах глобальні продажі смартфонів впали на 14% в лютому. Про це пише Reuters з посиланням на звіт Counterpoint Research.

Аналітики вважають, що це може передвіщати ще більше зниження в наступні місяці, оскільки поширення COVID-19 поки не вдалося зупинити. Великі компанії, наприклад Apple, раніше закривали свої офіційні магазини в Китаї, а тепер і за його межами.

КНР оговтується від наслідків карантину, але в країні вже зафіксували падіння продажів на 38% в порівнянні з лютим 2019 року. Однак для решти світу «найгірше ще попереду», зазначає Жан Парк, старший аналітик в Counterpoint Research.

Виробники гаджетів стикаються з новими проблемами в ланцюжках поставок через обмеження всередині країн. Один з ключових постачальників Apple – Foxconn – оголосив про припинення роботи в Індії, так як того вимагає розпорядження місцевої влади.

Крім падіння продажів виробникам доведеться перенести релізи своїх новинок. Кілька джерел повідомили , що Apple змінить дату релізу iPhone 12 з підтримкою 5G – через карантин в компанії сповільнилися всі етапи розробки смартфона.

Читайте також  Xiaomi приготувала анонс 22 новинок на 3 квітня

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут