Серія Huawei P40 продовжує традиції лінійки Huawei P, забезпечуючи високу якість фотографій і відеороликів. Великий сенсор з діагоналлю 1 / 1.28 дюйма і розміром об’єднаних піксельних осередків 2.44 нм захоплює більше світла, гарантуючи чіткі знімки з низьким рівнем шуму навіть при зйомці в умовах низького освітлення.

Вдосконалена перископна конструкція об’єктива дозволила реалізувати справжній 10-кратний оптичний зум. Всі моделі нової серії побудовані на базі процесора Kirin 990 5G і підтримують високошвидкісний бездротовий зв’язок в 5G-мережах і сумісні зі стандартом Wi-Fi 6 Plus.

 

Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro + отримали екран з обтичними краями (Overflow Display). Округлений з усіх чотирьох сторін, цей дисплей формує комфортний візуальний простір. Вбудований в екран сканер відбитків пальців забезпечує на 30% більш швидку біометричну ідентифікацію в порівнянні з попереднім поколінням.

Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro + доступні в трьох відтінках: мерехтливому сріблястому, насиченому синьому і чорному, а також в двох класичних варіантах з матовим склом: морозним білим і пудровим рожевим.

Huawei P40 Pro + отримав керамічну задню панель, виготовлену із застосуванням нанотехнологій. Ця модель доступна в двох відтінках: біла кераміка і чорна кераміка.

Смартфони серії Huawei P40 отримали вдосконалену систему фотокамер Leica, що складається з трьох, чотирьох або п’яти фотомодулів. Основна камера Huawei P40 забезпечує якість зйомки завдяки наявності надширококутної, ширококутної і довгофокусного модулів. Модель Huawei P40 Pro додатково отримала кінооб’єктив для зйомки відео високої якості і 3D-модуль для визначення глибини сцени, що забезпечує 50-кратний зум. Нарешті, старша модель лінійки Huawei P40 Pro + має функцію SuperZoom Array, яка підтримує реальне 10-кратне оптичне і 100-кратне цифрове зумування.

Новий сенсор Huawei Ultra Vision при діагоналі 1 / 1.28 дюйма підтримує технологію угруповання пікселів, що дозволяє формувати складові пікселі розміром 2.44 нм. Крім того, сенсор підтримує високошвидкісне фазове фокусування Octa PD AutoFocus, що працює практично в будь-яких умовах освітлення. Технологія Huawei XD Fusion Engine, використовуючи алгоритми штучного інтелекту, додатково підвищує деталізацію знімків навіть в найнесприятливіших умовах освітлення.

Модель Huawei P40 Pro дозволяє запам’ятовувати віддалені об’єкти завдяки 5-кратному оптичному, 10-кратному гібридному і 50-кратному цифровому зуму. Вперше на ринку Huawei P40 Pro отримав масив RYYB-фільтрів, що збільшує захоплюваний світловий потік і значно підвищує якість знімків при масштабуванні.

Модель Huawei P40 Pro + оснащена 100-кратним зумом, побудованим за новою перископною схемою. Проходячи через нього, світловий потік відбивається п’ять разів, що збільшує його шлях на 178% і дозволяє організувати реальне 10-кратне зумування. Оснащені оптичною стабілізацією основний модуль і суперзум працюють в тандемі під керуванням інтелектуального алгоритму, що дозволяє реалізувати потрійну стабілізацію OIS + AIS і значно поліпшити чіткість фото і відео при зйомці з рук при низькому освітленні.

За достовірне відтворення тону і фактури шкіри відповідає мультиспектральний сенсор температури кольору і інтелектуальний алгоритм налаштування балансу білого, який підвищує точність передачі кольору на 45%. Алгоритми глибинного навчання забезпечують оптимізацію портретів в реальному часі з поліпшенням деталізації і освітлення.

10256416

Моделі Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro + оснащені фронтальними камерами 32 МП і інфрачервоними камерами для визначення глибини сцени, які забезпечують роботу автофокусу і імітацію ефекту боке. Фронтальні камери не тільки дозволяють робити автопортрети, а й відповідають за розблокування пристрою через розпізнавання особи. Завдяки інфрачервоній камері біометричне розблокування по обличчю працює незалежно від зовнішнього освітлення.

У серії Huawei P40 вперше представлена ​​функція HUAWEI Golden Snap, яка за допомогою інтелектуального алгоритму вибирає найкращий кадр із серії. Функції AI Remove Passerby і AI Remove Reflection також використовують штучний інтелект і можуть ефективно видаляти з кадрів небажані об’єкти і відблиски, що дозволяє виправляти вже готові кадри.

Кінооб’єктив 40 МП, яким оснащені моделі Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro +, має надширококутний об’єктив, фокусна відстань якого еквівалентна 18 мм, і сенсор з діагоналлю 1 / 1.54 дюйма і співвідношенням сторін 3:2, що використовується серед повнокадрових цифрових дзеркальних камер. Даний сенсор примітний можливістю корекції експозиції (брекетингу) для кожного окремого пікселя. Це дозволяє реалізувати зйомку HDR відео на апаратному рівні.

Використана в камері технологія Sedecimpixel Fusion Technology забезпечує угруповання (Біннінг) пікселів в осередку 16 × 1 з розміром одержані суперпікселей 4.48 нм, що збільшує максимальну чутливість сенсора до ISO51200 і дозволяє знімати уповільнені відео в режимі 7680 кадрів в секунду.

Крім того, смартфони серії Huawei P40 підтримують імітацію ефекту боке при зйомці відео. Розмивання заднього плану, як при зйомці об’єктивом з широкою діафрагмою, дозволяє виділити в кадрі основний об’єкт, зробивши ролик більш яскравим і виразним. Окремий модуль з телеоб’єктивом дає можливість знімати віддалені об’єкти з високою роздільною здатністю і відео у форматі 4K. Функція Audio Zoom, доступна на всіх пристроях серії Huawei P40, підсилює звук одночасно з зумуванням об’єкта, створюючи ефект присутності.

Всі смартфони серії Huawei P40 побудовані на базі процесора Kirin 990 5G. Вбудована підтримка 5G зв’язку, яка гарантує сумісність з усіма поширеними частотами 5G. При цьому пристрої відрізняються компактністю, перевершуючи за цими параметрами будь-якого зі своїх попередників.

Моделі Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro + отримали дисплеї з частотою оновлення 90 Гц, керовані вдосконаленими графічними модулями. Серія підтримує також стандарт Wi-Fi 6 Plus на частоті 160 МГц, що дозволяє передавати дані зі швидкостями до 2400 Гбіт / с. Для моделі Huawei P40 Pro + доступна бездротова зарядкаHuawei SuperCharge з потужністю 40 Вт.

Для підтримки стабільної температури ключових компонентів в конструкції смартфонів передбачений тепловий зазор і система охолодження, що забезпечує відведення надлишкового тепла навіть в найбільш напружених режимах роботи. Гібридна система охолодження 4 в 1 Supercool, реалізована в моделі Huawei P40 Pro +, демонструє високу продуктивність, необхідну старшій моделі.

Працюючи у співпраці з розробниками додатків по всьому світу, Huawei пропонує користувачам асортимент додатків через офіційний магазин додатків Huawei AppGallery. Користувачам доступний великий вибір контенту в додатках Huawei Video, Huawei Music і Huawei Reader, бібліотеки яких безперервно поповнюються за участю кращих постачальників контенту, які співпрацюють з Huawei на постійній основі.

Смартфони серії Huawei P40 з’являться в продажу на деяких ринках. Рекомендовані роздрібні ціни:

  • HUAWEI P40 Pro + 8 ГБ / 512 ГБ – 1399 євро
  • HUAWEI P40 Pro 8 ГБ / 256 ГБ – 999 євро
  • HUAWEI P40 8 ГБ / 128 ГБ – 799 євро

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут