Sikorsky Raider-X. Фото: Lockheed Martin
Армія США звузила вибір вертольота майбутнього в рамках програми FARA (Future Attack Reconnaissance Airctaft) до двох моделей – Bell 360 Invictus і Sikorsky Raider-X. Про це повідомляє .

Одна з цих машин повинна замінити списаний легкий багатоцільовий вертольот Bell OH-58 Kiowa, який стояв на озброєнні американських військових з 1969 до 2014 року. У Bell і Sikorsky буде три роки, щоб представити діючі прототипи високошвидкісних вертольотів-розвідників.

Технічні подробиці про вертольоти поки що відсутні, так як вони знаходяться тільки на етапі проєкту. У минулому Sikorsky вперше показала дизайн Raider-X, а Bell пізніше представила повномасштабний макет 360 Invictus.

Bell 360 Invictus. Фото: Aviation Today

Згідно з програмою FARA, вертольотом майбутнього стане апарат, який буде забезпечувати максимальну продуктивність при невеликих розмірах. За попередніми даними, і Bell і Sikrosky використовують газотурбінні двигуни Genereal Electric T901 в своїх машинах. Максимальне завантаження, а також озброєння вертольотів поки не визначені.

Читайте також  В Україні показали освоєння американського гранатомета

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут