Вже дуже давно Samsung випускає всі свої флагманські смартфони в двох модифікаціях: з платформами Exynos власної розробки і платформами Qualcomm.

І всі ці роки ми переконуємося, що апарати на топових SoC Snapdragon поводяться краще. Це може стосуватися продуктивності, роботи інтерфейсу, нагріву, автономності, а часом і всього цього разом взятого.

До виходу лінійки Galaxy S20 були чутки щодо того, що всі апарати на всіх ринках вийдуть виключно з SoC Snapdragon 865, але цього не сталося. В Українських офіційних магазинах можна зустріти смартфони виключно на Exynos. І тепер давайте подивимося, чи дійсно Exynos 990 гірше Snapdragon 865.

Перше на що варто звернути увагу, це нагрівання. Як стверджує автор огляду, Exynos 990 гріється в півтора рази сильніше Snapdragon 865 (66 ° С в піку проти 42 ° С). Логічний наслідок нагріву – троттлінг і зниження частоти, а значить, і продуктивності. Якщо версія з платформою Qualcomm в AnTuTu за два прогони втратила лише близько 1%, то версія з Exynos 990 – 13%!

Автор відео зазначає, що при звичайному використанні в швидкості роботи двох версій різниці не відчувається. А ось в іграх – дуже навіть. У тривалих ігрових сесіях проявляється та ж проблема з перегрівом, троттлінг і зниженням продуктивності, і навіть без лічильника fps видно, що проблема катастрофічна, якщо ми говоримо про флагманський смартфон 2020 року вартістю 1300 доларів і вище.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут