Лу Вейбінг (Lu Weibong), президент Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, опублікував нову фотографію Redmi K30 Pro, а також підтвердив важливу деталь щодо функціональності смартфона.

На верхній панелі смартфон розташовуються не тільки висувна фронтальна камера і роз’єм 3,5 мм для підключення навушників, але і інфрачервоний порт, відсутність якого викликало велике розчарування у багатьох покупців Redmi K20 і Redmi K20 Pro. Для них був навіть випущений аксесуар, який додає відповідну функціональність .

Рік тому, пояснюючи відсутність інфрачервоного порту в лінійці Redmi K20, Лу Вейбінг говорив, що на це довелося піти через брак вільного простору всередині корпусу. Тоді йшлося про те, що у розробників був вибір між роз’ємом 3,5 мм і ІЧ-портом.

У Redmi K30 Pro використовується нова материнська плата з концепцією «високо інтегрованого бутерброда», в якій на площу 1 квадратного сантиметра припадає 61 компонент.

Redmi K30 Pro оснащений флагманської платформою Qualcomm Snapdragon 865, дворежимною підтримкою 5G, швидкою оперативною пам’яттю пам’яттю LPDDR5 і флеш-пам’яттю UFS 3.1. Потужність провідний зарядки складе 33 Вт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут