Зараз на ринку можна зустріти вкрай багато різних операційних систем, і всі вони користуються значною популярністю серед користувачів. Проте, лідером є Windows 10, яка зараз встановлена на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв.

20 березня 2020 року, стало відомо про те, що цій платформі вже незабаром прийде кінець, тому що у вигляді тестової версії вийшла Lite OS, тобто нова платформа для персональних комп’ютерів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв. Новітня ОС надає відразу кілька важливих переваг, за рахунок яких їй точно вдасться знайти рекордну популярність після релізу.

Як повідомив інсайдер @Petri, компанія Microsoft приступила до активного тестування своєї нової операційної системи для електронних пристроїв, мета якої полягає в тому, щоб стати gjrhfotyj. в усіх відношеннях версією Windows 10. Нова платформа під кодовою назвою Lite OS здатна запускати не тільки додатки PWA і UWP, але ще і класичні програми Win32, тому їй вдасться знайти широку популярність серед користувачів по всьому світу

До Windows 10 у всіх користувачів одна головна претензія – низький рівень надійності, через яку часто навіть одне незначне оновлення може вивести всю платформу з ладу. Саме через низьку стабільності дуже багато людей, які цінують свій час, вважають за краще купувати комп’ютери та інші пристрої на базі Linux і macOS. З релізом новенької платформи таких проблем не має бути, а в деяких завданнях вона так і зовсім буде працювати швидше Windows 10 в цілих два рази.

Нова Lite OS від компанії Microsoft запропонує користувачам підвищену швидкість роботи, посилену систему захисту, повністю новий інтерфейс, перероблені з нуля зі стандартними програмами, можливість швидкого відновлення з резервної копії, а також масу інших приємних аспектів, які роблять цю новітню операційну систему неймовірно привабливою в повній мірі. А її реліз в фінальному вигляді планується в кінці 2020 року, тоді як зараз скачати її тестову збірку можуть тільки співробітники американської корпорації Microsoft, а разом з тим і партнери бренду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут