На китайському сертифікаційному сайті 3C (China Compulsory Certificate) з’явилася інформація про смартфон Huawei з кодовим позначенням CDY-AN00: на думку спостерігачів, цей пристрій увійде в сімейство Nova 7.

У документації 3C йдеться, що апарат підтримує швидку 40-ватну підзарядку батареї. Ємність акумулятора при цьому не розкривається.

Очікується, що в нову серію смартфонів увійдуть три моделі – власне Nova 7, а також Nova 7 SE і Nova 7 Pro. Всі ці пристрої зможуть функціонувати в стільникових мережах п’ятого покоління (5G).

 

Апаратам приписують наявність екрану OLED з інтегрованим сканером відбитків пальців. Електронним «мозком» послужить фірмовий процесор Kirin 990 5G. Само собою, буде присутня багатомодульна камера.

Більш детальна інформація поки відсутня. Але повідомляється, що Huawei офіційно представить смартфони Nova 7 вже в наступному місяці.

За оцінками Gartner, в 2019 році Huawei з часткою в 15,6% посіла друге місце в списку провідних виробників смартфонів. Компанія поступається тільки гігантові Samsung, чий результат склав 19,2%.

 

 

джерело:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут