Минулого тижня в рамках онлайн-презентації Huawei представила вдосконалену версію свого складного смартфона – Mate Xs. Апарат став ще потужнішим і надійнішим, а ще попутно і додав в ціні. Вартує нове творіння значні 2499 євро.(приблизно 69,500 гривень)

 

Спекулянти хочуть поживитися на продажу Huawei Mate Xs - фото 1

Але настільки пристойний цінник НЕ відштовхнув потенційних покупців і кількість тих, хто залишив заявку на покупку Huawei Mate Xs в Китаї досягло позначки майже в 1 млн осіб. Сьогодні гнучкий смартфон надійшов у продаж на домашньому ринку за ціною $ 2415, і перші користувачі вже встигли прикупити його.

Тим часом підприємливі китайські підприємці вирішили заробити на ажіотажі навколо новинки. Схоже, що саме вони були в числі тих, хто встиг розкупили першу партію Huawei Mate Xs. Практично відразу після того, як перша хвиля продажів завершилася, на інших онлайн-платформах з продажу електроніки з’явилися оголошення з пропозицією придбати складаний смартфон.

Природно, за право отримати новинку в числі перших, доведеться неабияк переплатити. Так, хитрі продавці шукають того, хто готовий викласти близько $ 6000 за Huawei Mate Xs. Чи знайдеться той безумець, який заплатить нечувані гроші за все ще експериментальний продукт, залишається загадкою.

Джерело: news.mydrivers.com

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут