Home Смартфони Google скопіювала технологію Apple 3D Touch для свого Pixel і зробила її...

  Google скопіювала технологію Apple 3D Touch для свого Pixel і зробила її програмною

  55
  0

  Компанія Google додала в свої смартфони Pixel функцію, схожу на 3D Touch, яку Apple використовувала в iPhone. Вона визначає силу натискання на дисплей для взаємодії з додатками і інтерфейсом пристрою, пише The Verge.

  Нова функція отримала назву Android Deep Press API.
  У Google заявили, що Android Deep Press API з’явиться в наступному оновленні системи, яке стане доступним всім користувачам Pixel протягом пари тижнів. Нова функція дозволить швидше викликати контекстне меню. Спочатку вона буде працювати тільки для деяких додатків – Launcher, Photos і Drive – але в найближчому майбутньому компанія планує розширити цей список.Представники Google обіцяють, що з цією функцією стануть різноманітніші взаємодії з інтерфейсом смартфона і його додатками. При цьому новим став тільки спосіб дії – по суті, сильне натискання робить те ж саме, що і звичайне тривале – викликає контекстне меню. Про це йдеться в документації Google для Android Deep Press API. Там же вказується і причина, по якій функція працює лише з кількома додатками – розробники просто не додавали можливість її використовувати, оскільки її аналогів для смартфонів на Android не було до цього моменту.

  Відзначається, що девайси Google не оснащені апаратною начинкою для цієї функції. Компанія використала алгоритми машинного навчання, які виявляли сильні і слабкі натискання на екран – таким чином, вона реалізована програмним шляхом. Для цього Google вимірювала площу зіткнення пальця з екраном, яка, як стверджується, збільшується пропорційно силі натискання. Поки невідомо, наскільки добре буде працювати ця функція, реалізована програмно, пише The Verge.

  Крім нової функції, Google також дещо змінила Google Pay – у версії додатку, який вийде в березневому оновленні, стане можливим перемикатися між платіжними картами за допомогою довгого натискання на ярлик на робочому столі. На думку розробників, це підвищить зручність користування додатком. Також в Google Pay можна буде додавати посадочні талони на авіарейси – ввести цю функцію компанія обіцяла ще півтора роки тому. Для цього після покупки квитка зі смартфона потрібно зробити скріншот екрану з QR-кодом на квитку, після чого Google Pay автоматично додасть його собі. Крім того, розробники компанії додали можливість запланувати включення темної теми інтерфейсу, поліпшили адаптивну яскравість екрану, переробили список дій при підключенні до мережі Wi-Fi і ввели нові емодзі і AR-ефекти для відеочатів в додатку Duo.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Будь ласка, введіть свій коментар!
  Будь ласка, введіть своє ім'я тут

  Share via
  Copy link
  Powered by Social Snap