Компанія оголосила ціну на перші бездротові навушники під брендом ігрових гаджетів Black Shark.

Бренд Black Shark ( «дочка» Xiaomi) запустив на краудфандминговому майданчику Indiegogo нові бездротові навушники Ophidian для мобільних ігор. У них обіцяють рекордно мінімальну затримку звуку через Bluetooth 5.0 – всього 50 мс. Це настільки мало, що компанія називає їх першими бездротовими навушниками, які працюють без відчутної для людини затримки.

Важливо враховувати, що навушники BlackShark не належать до класу повністю бездротових (TWS), тому що обидва навушника з’єднані між собою дротом і дужкою. Виробник обіцяє 14 годин автономної роботи і Hi-Fi звук, завдяки 10-мм динамікам.

У кожен навушник вбудовано RGB-підсвічування – можна вибирати колір в налаштуваннях зі смартфона. Але підсвічування знижує час автономної роботи до 10 годин. Ще корпус навушників захищений від бризок води за стандартом IPX4 – плавати в них не можна, але дощ переживуть. Також в кожен навушник вбудований магніт, щоб вони кріпилися один до одного, коли ними не користуються.

Читайте також  Підводний човен з ШІ може атакувати без наказу
Бренд Black Shark продає навушники через краудфандінг – компанія вже зібрала більше запланованих 100 тисяч гонконзьких доларів, тому вони точно з’являться в продажу. За попереднім замовленням Black Shark Ophidian коштують $ 69, або близько 4,5 тисячі рублів за курсом. Доставка запланована на квітень 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут