У зв’язку з «Чорною п’ятницею» та її розпродажами оператор «Київстар» запропонував абонентам кілька відмінних акцій, в тому числі величезні знижки на свої послуги. Є також і інші цікаві пропозиції, які здатні зацікавити будь-кого.

Протягом усього листопада, щочетверга, щоп’ятниці та щосуботи ви можете підключити за спеціальною ціною один з тарифних планів. Для цього необхідно перейти на спеціальну промо-сторінку сайту мобільного оператора. У цій акції беруть участь наступні тарифні плани:

  • “Домашній інтернет” + ТВ “Легкий безлим” ви отримуєте пакет з 123 каналів на телебаченні, а також повністю безлімітний кабельний інтернет зі швидкістю до ста мегабіт в секунду. При підключенні в рамках акції абонентська плата протягом перших трьох місяців буде знижена вдвічі і складе всього сто гривень на місяць. Надалі ви повинні будете платити вже двісті гривень на місяць – стандартну ціну.
  • Пакет інтернету і мобільного зв’язку “Все разом Лайт” дозволить вам заощадити, підключивши одночасно безлімітний кабельний інтернет, три гігабайти мобільного інтернету і сто хвилин дзвінків на всі номери по Україні. За це ви зможете заплатити всього сто двадцять п’ять гривень.
  • “Все разом: Базовий”, що включає в себе безлімітний домашній інтернет, дванадцять гігабайтів мобільного інтернету, сто двадцять хвилин для спілкування з абонентами інших номерів і сто двадцять три телеканали, обійдеться зараз всього в сто п’ятдесят гривень на місяць.
Читайте також  Экономичные способы сохранить прохладу в вашем доме

Є також інші акції від оператора, які порадують всіх українців. Так, при купівлі будь-якого смартфона, який підтримує 4G, ви будете отримувати п’ятнадативідсотковий кешбек, який можна використовувати для оплати різних телеком-послуг.

Також ви отримаєте на три місяці доступ до пакету «Сімейний» з «Київстар ТВ», який включає десять тисяч фільмів і 159 різних телеканалів. Таким чином, можна заощадити не менше трьохсот шестидесяти гривень, отримавши право на перегляд ліцензійних фільмів, програм і телешоу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут