Кілька днів тому ресурс Techinsights розібрав по запчастинах старшу версію смартфона Xiaomi Mi 10 з 12 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті, вказавши вартість його комплектуючих.

Ретельний аналіз, проведений Techinsights, вказує на те, що вартість усіх комплектуючих Xiaomi Mi 10 в такій конфігурації становить близько 440 доларів. При цьому продається дана версія за 673 долара.

Варто відзначити, що загальна вартість виробництва смартфона перевищує вартість його компонентів. Ще в 2012 році генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) розповів про те, з чого складається ціна смартфона. Крім вартості комплектуючих також враховуються витрати на закупівлю компонентів, різні податки, витрати на обробку, ливарне виробництво, виробничі втрати, витрати на дослідження і розробки, післяпродажне обслуговування, витрати на продаж, патентні збори Qualcomm, операційні витрати компанії і так далі.

Для порівняння, вартість комплектуючих iPhone 11 Pro Max з 512 ГБ флеш-пам’яті становить 490,5 доларів, при цьому смартфон в Китаї коштує 1810 доларів.

Читайте також  Redmi представила 98-дюймовий телевізор за ціною флагманського смартфона

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут