Інструмент для редагування відео та інші оновлення Instagram

  • Найголовніше і очікуване оновлення Інстаграм – інструмент для редагування відео в сторіз. Багатьом користувачам соцмережі доводиться використовувати сторонні сервіси або додатки для роботи з відео для своїх історій. Тепер це можна робити прямо в Instagram і безпосередньо в історії. Інструмент пропонує кілька режимів нарізки і фільтри. Фішка особливо ефективна у випадках, коли немає часу возитися з обробкою відео, а історію треба розмістити тут і зараз.

 

  • Друге важливе нововведення стосується взаємодії бізнесу і блогерів. Тепер всі спонсорські публікації повинні мати відповідний тег на самому початку історій або списку тегів. Це зроблено для того, щоб користувачі відразу ж бачили, яка публікація – нативна, а яка – спонсорська.

 

  • Третє оновлення стосується розвитку і монетизації  IGTV. Власне «телебачення» в Інстаграм розвивається не так швидко, як планували розробники, проте деякий прогрес все-таки помітний. Тепер автори стрімів можуть монетизувати покази, розміщуючи рекламу в відеоконтенті.
Читайте також  Instagram запускає монетизацію IGTV

 

  • Четвертий важливий момент – можливість побачити в детальній статистиці профілю найбільш активні за останні 90 днів акаунти, з якими проходила взаємодія. Ці дані можна використовувати для створення контенту, який буде користуватися найбільшою популярністю.

 

  • Нарешті, Інстаграм виявив витік конфіденційних даних з програми Social Captain, яке використовується багатьма для роботи з підписниками та збільшення їх бази. Доступ до деяких акаунтів виявилося незахищеним. На даний момент витік усунено, але Instagram рекомендує змінити паролі і включити спеціальну верифікацію при роботі з програмою Social Captain.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут