Всім користувачам відома ситуація, в яку штучно ввели представників Google і Huawei. Сервіси першої компанії не дозволено встановлювати на нові смартфони другій компанії. Це єдиний виняток, за якими сервіси Google все ще можна побачити на смартфонах Huawei. Щоправда є один нюанс, який визначає ці найновіші продукти. Зараз у компаній плутанина, як визначити, чи потрапляє даний продукт під заборону.

Незважаючи на політичні нюанси, представники Google всіляко намагаються залишатися в партнерських відносинах з Huawei. Про це можна судити з недавнього коментаря одного з представників американської компанії. Було заявлено, що Google щосили намагається захистити власників пристроїв від Huawei, надаючи останні оновлення безпеки, але в рамках дозволу уряду.

Більш того, це буде тривати, поки і на це не заборонить влада. Однак, якщо ж хтось із власників пристроїв від Huawei забажає поставити на девайс один з додатків Google, останні попереджають про можливі негативні наслідки. Адже зараз в мережі безліч фейкових додатків, які можуть містити віруси і викрадати особисті дані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут