Після цілого ряду маркетологічних помилок, скоєних в кінці минулого року, компанія «Київстар» почала втрачати абонентів, що і привело до початку своєрідної «торгівельної війни». Адже в спину найбільшому українському оператору мобільного зв’язку вже багато років дихає другий – Vodafone, який навіть залучив мільярд доларів інвестицій для того, щоб нарешті обійти Київстар. Розуміючи хитрість свого становища, Київстар зробив хід конем: він надав своїм абонентам повний безліміт на соціальні мережі і відеосервіси. Аж до першого березня користуватися ними можна стільки, скільки ви побажаєте, незалежно від вашого тарифного плану.

Київстар «не пасе задніх» і заохочує користувачів безлімітом на деякий час

Вже ні для кого не секрет, що більшу частину свого інтернет-трафіку українці витрачають на популярні соціальні мережі, а також на відеосервіси. Далеко позаду плетуться Вікіпедія та інші ресурси. Вивчивши цю тенденцію, Київстар вирішив до 1 березня подарувати безліміт на наступні сервіси:

  1. YouTube
  2. Instagram
  3. Twitch
  4. Київстар ТВ
  5. Megogo
  6. Oll TV
  7. Divan TV
  8. 1 + 1 video
  9. Netflix
  10. Amazon Video.

Слід зауважити, що на тих ресурсах, де потрібна підписка, її все-таки потрібно внести – очевидно, Київстар не має ніякого відношення до Нетфліксу або Амазону і не може зробити підписку безкоштовною, навіть якби хотів. Але ось за сам трафік платити ви не будете, за умови, що користуєтеся офіційними додатками. Протягом майже десяти днів ліміт буде відключений. Більше від вас не потрібно нічого – тільки бути абонентом будь-якого тарифу передоплати або контракту і оплатити щомісячний пакет послуг.

Як стало раніше відомо, Київстар недавно почав продавати універсальні картки «Smart SIM». На них немає жодного тарифного плану. Ви можете самі встановити на них спеціальні тарифні плани «SIM для пристроїв» або «SIM для планшета», а також використовувати ці картки в ролі «дубля» на той випадок, якщо втратите свою основну. Також найбільший мобільний оператор нашої країни пропонує абонентам послугу отримання додаткової картки на той же номер, що закріплений за основним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут