Південнокорейський виробник оновив лінійку Galaxy A, представивши фаблет Galaxy A71. Перераховано переваги і недоліки цього пристрою.

Samsung Galaxy A71 отримав 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей з мінімальними рамками. Його габарити перевищують iPhone 11 Pro Max. Причому фаблет корейської компанії легший, ніж аналогічний пристрій «яблучної» корпорації – це перевага. Вага Galaxy A71 становить 179 г, а iPhone 11 Pro Max – 226 м Задня поверхня смартфона зроблена з пластіка, і бічна – з металу. Фаблет оснастили основною камерою з чотирма датчиками 64 + 12 + 5 + 5. З його допомогою можна здійснювати відеозйомку, характерну для гаджетів середнього класу. Недоліком пристрою називають відсутність оптичної стабілізації.

Samsung Galaxy A71 випустили з процесором Snapdragon 730G з додаванням технологією, яка забезпечує плавний ігровий процес. До недоліків віднесли нагрівання смартфона після години геймінга. Перевагою фаблет називають його автономність, яка досягається за рахунок живильної батареї на 4500 мАч. При розумному використанні пристрою заряду акумулятора вистачить на дві доби. Смартфон отримав один динамік, а для поліпшення звучання рекомендується купувати аудіочіп.

Таким чином, Samsung Galaxy A71 виявиться корисним для користувачів, які звертають увагу на екран, масу пристрою і ергономічність. Варто відзначити, в сегменті 10-15 тис. гривень висока конкуренція. Тож різні смартфони можуть перевершити фаблет по одному або двом параметрам, але в цілому він не поступається суперникам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут