Sony заявила на минулій конференції про доходи, що компанії ще належить визначитися з ціною на нову PlayStation 5. В даний час компанії належить важкий вибір, оскільки продуктивність конкурента в особі Xbox Series X досі невідома, а нарощування продуктивності консолі тягне за собою підвищення вартості виробництва, не кажучи вже про інших факторах. При цьому, за словами Sony, продавати PS5 за $ 399 у неї не вийде.

Згідно з попередніми повідомленнями, вартість виробництва Sony PS5 знаходиться в районі $ 450. Але якщо включити сюди витрати на просування, дослідження і розробки, то загальна собівартість наблизиться до $ 500. І це – велика сума: загальна вартість виробництва PS4 становила на момент запуску $ 381, тому встановити її офіційну ціну в момент випуску в $ 399 було нескладно. PS5, очевидно, буде анонсована з більш високою вартістю для покупців.

Керівництво Sony планує випустити консоль нового покоління в кінці року. Однак, якщо епідеміологічна ситуація в Китаї погіршиться, можливі непередбачені зміни.

Інші повідомлення стверджують, що у Sony є деякі труднощі в забезпеченні поставок DRAM і флеш-пам’яті для PS5. Це означає, що собівартість може продовжити рости в залежності від необхідних обсягів – а Sony ще не визначилася з тиражами початкового виробництва.

Також потрібно врахувати, що Sony може знадобитися оптимізація системи охолодження PS5, що також спричинить за собою додаткові витрати. Нова Sony PS5 буде використовувати спеціальну систему на чіпі від AMD з робочою частотою 3,2 ГГц і продуктивністю в 4 рази вище вихідної PS4.

Відштовхуючись від собівартості PlayStation 5, японський аналітик Хідекі Ясуда (Hideki Yasuda) з дослідницького інституту Ace Securities вже випустив прогноз про слабших продажах PS5 на тлі PS4: 6 млн до 31 березня 2021 року в відміну від 7,5 млн за той же період у попередника. Аналітики вважають, що ціна може стати мало не головним мінусом PS5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут