Тиждень видався насиченим на новини. Спасибі за це Samsung, Xiaomi і коронавірусу який, зірвав найбільшу мобільну виставку MWC 2020. Сьогоднішнім “ньюсмейкером” стала китайська компанія Xiaomi і на адреналіновій хвилі після презентації шанувальники почали обговорювати новинки.

Лей Цзюнь: ціна на Xiaomi Mi 10 адекватна, вона об'єктивна

Ключова тема для суперечок – вартість Xiaomi Mi 10 і Mi 0 Pro. Коли стали відомі цінники знайшлося чимало тих, хто почав крутити пальцем біля скроні і говорити, що компанія з’їхала з глузду. На їхню думку, ринок не готовий до досить високої вартості на пристрої Xiaomi. До таких цінників фанати не звикли і відсилання до тих характеристиках, якими наділили новинки, не впливає на їх обурення.

Лей Цзюнь: ціна на Xiaomi Mi 10 адекватна, вона об'єктивна

Тему зростання цін не обійшли стороною і журналісти, яким вдалося поспілкуватися після прес-конференції з главою Xiaomi Лей Цзюнь. Вони відзначили, що в минулому році цінник на Xiaomi Mi 9 стартував з позначки $ 430, а Xiaomi Mi 10 в своїй молодшій версії коштує $ 573. Стрибок вгору досить великий і чи виправданий він?

Керівник Xiaomi заявив, що «співробітники компанії одностайні в своїй думці, що з ціноутворенням немає ніяких проблем». На його думку, в суспільстві склалася хибна думка в частині економічної ефективності. Вона не має на увазі низьку ціну, стратегія спрямована на оптимальне співвідношення продуктивності і вартості.

Досить відомий китайський аналітик Пан Цзютай з посиланням на джерела в ланцюзі постачань повідомив про те, що вартість Xiaomi Mi 10 розумна і виправдана. Це «майже вартість обладнання». За його словами, «ціни зведені до мінімуму, що викликає невдоволення у партнерів-постачальників».

Питання залишається відкритим: чи готовий ринок до дорогих смартфонів Xiaomi? Чи вийде у компанії безболісно потрапити зі своїми пристроями в сегмент не дешевих пристроїв? На глобальному ринку цінники на Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro можуть вирости ще на $ 150- $ 200. Чи куплять новенький флагман, прайс на який подолає позначку $ 700 вже в базовій версії?

Варто сказати, що Xiaomi підсадила користувачів на «голку» низьких цін. Їх зростання викликає ломку і неприйняття. Тепер компанії доведеться знайти вагомі аргументи, щоб пояснити, чому її смартфони коштують своїх грошей. У будь-якому випадку, схоже, що зі званням «народних» і доступних флагманів Xiaomi доведеться розпрощатися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут