Це четвертий експериментальне додаток, запущене підрозділом соцмережі.

В App Store з’явився додаток Hobbi, розроблений NPE Team – підрозділом Facebook, який займається експериментальними проектами. Сервіс присвячений особистим заняттям і захопленням користувачів.

У Hobbi можна зберігати фотографії і відео і створювати колекції за інтересами – наприклад, ділити їх на розділи, присвячені кулінарії, рукоділлю, фітнесу та іншим заняттям, йдеться в описі програми. Так користувач зможе відслідковувати власний прогрес.

Відео з яскравими моментами можна ділитися з членами сім’ї і друзями.

Hobbi нагадує Pinterest і Instagram, зазначає TechCrunch. Тут така ж панель публікацій і можливість редагування фото, що і в соцмережах. 13 лютого, після новини про появу додатку, акції Pineterst впали на 4%, пише CNBC.

Сервіс був представлений в Україні, Коломбії, Бельгії, Іспанії, але його також можна скачати в США, пише TechCrunch.

Про створення NPE Team соцмережа розповіла в липні 2019 року. Мета нового підрозділу – розробка додатків для побудови спільнот на основі «абсолютно нового досвіду».

У листопаді 2019 року NPE Team представила відразу три нових програми: чат Bump, музичне додаток Aux і редактор мемів Whale. Всі вони зараз недоступні. На сайті NPE Team йдеться, що даремні програми компанія буде видаляти.

Читайте також  Facebook тестує новий додаток: на голосових повідомленнях можна буде заробити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут