Це четвертий експериментальне додаток, запущене підрозділом соцмережі.

В App Store з’явився додаток Hobbi, розроблений NPE Team – підрозділом Facebook, який займається експериментальними проектами. Сервіс присвячений особистим заняттям і захопленням користувачів.

У Hobbi можна зберігати фотографії і відео і створювати колекції за інтересами – наприклад, ділити їх на розділи, присвячені кулінарії, рукоділлю, фітнесу та іншим заняттям, йдеться в описі програми. Так користувач зможе відслідковувати власний прогрес.

Відео з яскравими моментами можна ділитися з членами сім’ї і друзями.

Hobbi нагадує Pinterest і Instagram, зазначає TechCrunch. Тут така ж панель публікацій і можливість редагування фото, що і в соцмережах. 13 лютого, після новини про появу додатку, акції Pineterst впали на 4%, пише CNBC.

Сервіс був представлений в Україні, Коломбії, Бельгії, Іспанії, але його також можна скачати в США, пише TechCrunch.

Про створення NPE Team соцмережа розповіла в липні 2019 року. Мета нового підрозділу – розробка додатків для побудови спільнот на основі «абсолютно нового досвіду».

У листопаді 2019 року NPE Team представила відразу три нових програми: чат Bump, музичне додаток Aux і редактор мемів Whale. Всі вони зараз недоступні. На сайті NPE Team йдеться, що даремні програми компанія буде видаляти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут