У бенчмарку Geekbench «засвітилася» Pro-версія нового смартфона моделі OPPO Find X2. Гаджет працює на процесорі Snapdragon 865, новинка отримала дисплей QHD+.

У поточному кварталі відбудеться анонс флагмана. Апарат отримав кодове найменування CPH2025, дана версія працює на платформі, що має вісім ядер Kryo 585, які володіють частотою 2,84 ГГц. При цьому за графіком відповідає прискорювач моделі Adreno 650. Процесор має базовий частотний параметр на рівні 1,8 ГГц. Фахівці запропонували 12 ГБ ОП. В ході тестування даного мобільного пристрою в одноядерному режимі модель Find X2 Pro отримала 913 бали, в багатоядерному – 3308 бали. Апарат працює на основі операційної системи Android 10, девайс підтримує 5G мережі і має екран частотою оновлення 120 Гц.

У штаб-квартирі Oppo оголосили про перенесення анонса новинки на березень нинішнього року. Раніше флагманське мобільний пристрій припускали показати 22 лютого в Барселоні перед відкриттям міжнародної виставки MWC 2020 року, який було відмінено по ряду причин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут