Незабаром компанія Oppo представить свої перші розумні годинники, які будуть оснащені можливістю здійснення дзвінків і зняття електрокардіограми.

Тепер же в мережі з’явилися якісні зображення даних розумних годинників, які були створені на базі патентних зображень, які викелі в мережу раніше. Годинники отримали прямокутний корпус, дисплей округлений з усіх боків. На правій панелі розташовуються дві кнопки управління.

На одній з кнопок знаходиться світлодіодний індикатор, який буде підказувати про пропущені дзвінки, повідомлення й інші події. Мікрофон розташовується прямо між цими двома кнопками.

Поки що не повідомляються докладні характеристики розумних годинників Oppo, проте джерела стверджують, що вони будуть мати всі функції сучасних фітнес-трекерів, зможуть фіксувати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, знімати ЕКГ, а також контролювати якість сну, повідомляти про витрачені калорії і так далі.

Джерело припускає, що ціна перших розумних годинників Oppo не перевищить 300 доларів. Презентація новинки може відбутися вже до кінця лютого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут