Компанії з виробництва смартфонів встановлюють ряд автоматичних функцій при випуску мобільних пристроїв. Вказано конкретно з тих, які користувачам вигідніше відключити.

У список небажаних функцій потрапили так звані Task Killers. Вони обмежують фонові процеси заради вивільнення оперативної пам’яті гаджетів. Іноді ці функції надають користь, але в більшості випадків блокують навіть необхідні додатки. В результаті через менеджерів процесів користувачі пропускають телефонні дзвінки і листи, що прийшли по електронній пошті. Далі йде автоматичне оновлення прошивки, яке встановлюється на смартфон. Варто розуміти, що не всі програми працюють коректно і довіряти їх скачування не людині загрожує негативними наслідками. Розумний варіант – це завантажувати прошивку самостійно після появи відгуків про неї в інтернеті.

Від автоматичного вдосконалення Google Play теж краще відмовитися. Оновлення не завжди є вдалими і виходять надто часто, що може погіршити роботу смартфона. Небажаною встановленою функцією називають рекламу на мобільних пристроях. Деякі виробники гаджетів вшивають в ПО навіть віруси. Крім цього, раціональніше відмовитися від сканування зайвих частот LTE, оскільки на цей процес витрачається енергія. Рекомендується не використовувати і автоматичну заміну тексту, так як ця функція підставляє нові слова, не звертаючи уваги на зміст, через що користувач може потрапити в неприємну ситуацію.

Читайте також  Aнaлiтики oчiкyють пaдiння пpoдaжiв Apple iPhone чepeз cпaлax кopoнaвiрусy

У списку присутні додатки Android-смартфонів. У цьому випадку виробник самостійно вирішує, до якої інформації вони отримають доступ. Марною визнана анімація переходів, яка уповільнює роботу ОС. Останньою небажаної функцією названо відстеження переваг користувачів в Google Chrome. З її допомогою відбувається збір відомостей про власника пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут