Висувна камера – відмінне рішення в дизайні смартфона, враховуючи, що на даний момент виробники так і не можуть вирішити основні проблеми підекранних фронтальних камер. Але виробники смартфонів вкрай швидко відмовилися від подібного дизайну на користь камер вбудованих в дисплей, чим викликали невдоволення величезного числа користувачів. На щастя, судячи з останніх даних, Redmi все ж вирішила повернути висувний механізм в своєму новому флагмані.

Принаймні якщо вірити SmallTechNews, на відміну від грудневих Redmi K30 і Redmi K30 5G, Redmi K30 Pro отримає саме висувну фронтальну камеру. Крім цього смартфон повинен буде працювати на базі новітнього процесора Snapdragon 865, оснащеним найшвидшим на сьогоднішній день типом пам’яті UFS 3.0, а також мати підтримку надшвидкої дротової і бездротової зарядок.

Нагадаємо, що анонс Redmi K30 Pro очікується найближчим часом і, цілком ймовірно, пристрій буде одним з останніх, хто матиме висувну фронтальну камеру – глава Redmi буквально недавно заявив, що вбудовані в екран камери будуть головною тенденцією в поточному році.

Читайте також  На ПК вийшов клон Death Stranding про світ, знищений коронавірусом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут