Компанія Visionox, яка випускає комплектуючі для різних мобільних пристроїв, забезпечить смартфони Xiaomi моделей Mi Mix Alpha і Mi Note 10 екранами з частотою 144 Гц. Першим такий дисплей встановлять в гаджет лінійки Nubia Red Devil.

У всесвітній мережі інсайдер під ніком Xiaomishka опублікував інформацію, яка стосується нової розробки, причому мова йде про смартфони лінійки Mi і Redmi з екранами нового типу. В даний час провідні виробники електроніки забезпечують своїм дисплеям частоту оновлення 90 Гц, що гарантує плавне промативаніе сторінок. Разом з тим, компанії вдосконалюють технології, пов’язані зі створенням нових мобільних пристроїв. Підвищення частоти, поряд зі збільшенням дозволу камер, дозволяє залучити додаткову кількість покупців. До наявних технічних характеристиках додається нове мірило продуктивності, відзначають експерти. З його допомогою девайси стануть змагатися один з одним в найближчій перспективі.

Лу Вейбінг, віце-президент Xiaomi, який очолює також бренд Redmi, опублікував в соцмережі Weibo важливу інформацію. Смартфон моделі K30 5G в умовах лабораторії здатний підтримувати частоту 144 Гц і буде працювати в мережах 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут