Тиждень тому ми повідомляли, що нові 5G-смартфони iPhone спочатку обмежаться підтримкою діапазону sub-6GHz, тоді як підтримка діапазону mmWave з’явиться в смартфонах Apple лише в грудні 2020 або січні 2021 року.

Пізніше авторитетний аналітик по продукції Apple Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) заявив, що всі нові iPhone з повноцінною підтримкою 5G будуть запущені у другій половині 2020 року.

Куо сказав, що моделі iPhone з підтримкою mmWave будуть доступні на п’яти ринках, включаючи Сполучені Штати, Канаду, Японію, Корею і Великобританію, додавши, що Apple може відключити функцію 5G в країнах, які не пропонують послугу 5G або мають мале покриття 5G.

Тепер же він уточнив, що Apple продовжує коригувати свої плани з випуску нових смартфонів, проте поставки точно повинні початися в кінці третього або на початку четвертого кварталу цього року. Тобто якщо нові смартфони не вийдуть в кінці вересня, як це зазвичай відбувається, то їх варто чекати в жовтні 2020 року.

Деякі аналітики не погоджуються з цим графіком, стверджуючи, що моделі з підтримкою mmWave затримаються до січня 2021 року, однак Мін-Чі Куо стверджує, що все йде за запланованим графіком.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут