Значна кількість шанувальників бренду Apple чекали старту попереднього замовлення на нові моделі смартфонів iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max. Бажаючих купити нові флагмани від Apple виявилося занадто багато і вже через деякий час після початку продажів, інтернет-магазин apple.com був недоступний через величезне число відвідувачів.

Мільйони фанатів iPhone по всьому світу розкупили першу партію пристроїв за лічені секунди. Так, спочатку планувалося, що користувачі, які зробили передзамовлення отримають свої пристрої в листопаді, але через великий ажіотаж дату доставки пристроїв довелося зрушити на кінець 2020 року.

На скріншоті, який зробив покупець iPhone 12 Pro Max з Китаю, видно, що доставка даного пристрою відкладається на кінець 2020 року. Покупка була зроблена всього через 20 хвилин після початку прийому попередніх замовлень. Тобто, деякі покупці можуть отримати свої нові iPhone в 2021 році.

Не пощастило й іншим користувачам, які підтвердили, що доставка їх замовлень так само очікується на кінець 2020 року. В основному багато покупців повідомили, що їх iPhone відправлять 13 листопада, як і очікувалося раніше.

Нагадаємо, початок попереднього замовлення на «найкомпактнішу» і «преміальну» версії iPhone 12 розпочався 6 листопада, в Україні їх можна буде забрати з 20 листопада.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут