На виставці CES 2020, яка проходить з 7 по 10 січня в Лас-Вегасі, компанія OnePlus представила смартфон Concept One.

Вперше компанія почав згадувати про нього ще в грудні, але подробиці були розкриті лише зараз. Передбачалося, що смартфон одним з перших отримає фронтальну камеру, приховану під екраном. Однак в реальності все виявилося не зовсім так.

Прихована камера у OnePlus Concept One є, але вона не фронтальна, а тильна. Модулі основної камери на задній панелі можуть ставати майже невидимими і «показуються» при необхідності.

Досягається такий ефект за рахунок того, що електрохромне скло над камерою може ставати прозорим або затемненим. Така технологія використовується в спортивних автомобілях і літакобудуванні. Перехідний процес займає 0,7 секунди. Під певними кутами камеру можна побачити навіть в “прихованому” режимі. Окремо варто відзначити спеціальний режим для зйомки в умовах занадто яскравого освітлення — скло злегка затемнюється.

Загальний дизайн смартфона виконаний в стилі McLaren, на корпусі видно логотип цього гоночного бренду, задня панель оброблена шкірою.

Цікаво, що компанія приділила настільки багато уваги зовнішньому вигляду смартфона — продавати його не збирається, принаймні поки що. OnePlus заявила, що це концептуальний смартфон в чистому вигляді і апарату ще потрібні численні тести та перевірки, щоб переконатися в його міцності і надійності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут