На сайті Slashleaks опублікували перший витік інформації про наступний смартфон компанії Redmi, який повинен бути анонсований в першому кварталі поточного календарного року.

Джерело стверджує, що на цій фотографії зображений блок основної камери наступного смартфона Redmi. Питання тільки в тому, якого саме. На початку минулого року вийшла вкрай популярна модель Redmi Note 7, за якою послідувала Redmi K20. Восени пішли Redmi Note 8 і Note 8T, а зовсім недавно в продаж надійшла лінійка Redmi K30, причому старша версія з підтримкою 5G почала продаватися тільки сьогодні.

Redmi Note 9

Висловлюються припущення, що на фотографії показана камера Redmi K40 або Redmi Note 9. Втім, у бренда є і звичайна лінійка Redmi (без Note), крім того, компанія може готувати і інші серії.

Камера смартфона розташована в круглому блоці, який знаходиться в центральній верхній частині смартфона, причому розташовані вони не так, як у будь-якого іншого мобільного пристрою. Так, в дизайні сучасних смартфонів найпростіше виділитися саме за рахунок дизайну камери, що багато виробників і намагаються зробити.

Чекаємо появи нових подробиць про загадкову новинку.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут