Російське ательє Caviar, що випускає люксові версії гаджетів, представило нові колекції iPhone 11 Pro, присвячені Майку Тайсону, Мерлін Монро і Ісусу.

Смартфони серії Caviar Superior відрізняються тим, що вони містять елементи особистих речей знаменитостей, наприклад, водолазки Стіва Джобса, рукавичок Мохаммеда Алі і костюмів The Beatles.

Тираж колекції Iron Mike складе 50 одиниць, що відповідає кількості перемог у професійній кар’єрі Майка Тайсона. Смартфони отримали титанову задню панель з гравіюванням Тайсона в профіль. Під захисним склом розміщений шматочок спортивної форми боксера. Найдоступніша модель iPhone 11 Pro Iron Mike з 265 ГБ пам’яті обійдеться в $ 5850, а найдорожча – iPhone 11 Pro Max з 512 ГБ пам’яті – $ 6720.

Друга серія, присвячена Мерлін Монро, виконана з титану з силуетом губ американської актриси з кірініта. Як і інші смартфони серії, iPhone 11 Pro Superior Marilyn Monroe містить шматочок сукні Монро. Ательє докладає сертифікати автентичності до кожного смартфону серії.

Вартість такого iPhone 11 Pro з 64 ГБ пам’яті становить $ 5100. Найдорожча версія обійдеться в $ 6290.

Крім цього, ательє Caviar представило два ексклюзивних смартфона з золота і діамантів Credo Christmas Star Diamond, присвячені народженню Ісуса Христа. iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max продаються в єдиних екземплярах за ціною $ 130. 720 і $ 142 670 відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут