Ще восени Microsoft офіційно повідомляла про припинення підтримки операційної системи Windows 10 Mobile з 10 грудня. Але після закриття проекту і випуску запланованого грудневого поновлення з’ясувалося, що термін «життя» колись перспективної мобільної ОС ще не закінчився.

Відповідно до опису фінального патча для Windows 10 Mobile (1709), компанія припинить підтримку операційки лише 14 січня 2020 року. Про причини зміни графіка не повідомляється. 10 грудня Microsoft випустила патч з оновленням системи безпеки для усунення критичних вразливостей.

Хоча смартфони на цій операційній системі продовжать функціонувати, вони більше не будуть отримувати оновлення безпеки та інші системні апдейти. Також буде припинена технічна підтримка з боку розробників операційки.

Оскільки термін закінчення підтримки змінений буквально днями, не виключено, що користувачів чекає додатковий пакет оновлень в кінці цього або початку 2020 року. Раніше Microsoft порекомендувала користувачам Window 10 Mobile переходити на смартфони під управлінням Google Android або Apple iOS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут