Компанія JBL представила нові бездротові навушники Reflect Eternal. Їх родзинкою стала можливість ніколи не заряджати їх звичними способами.

Це стало можливим завдяки використанню матеріалу Powerfoyle шведської компанії Exeger, завдяки якому навушники можуть заряджатися від сонячного світла. Як обіцяє виробник, навушники не потребують яскравого сонячного світла, вони зможуть «працювати» і від непрямого світла, а також в приміщеннях і при штучному освітленні. Якщо тільки ви не захочете довго слухати музику в повній темряві, навушники завжди будуть забезпечені енергією.

Як очікує JBL, півтори години перебування поза приміщенням не в нічний час буде достатньо для 68 годин прослуховування музики, а 2,5 годин на вулиці в день вистачить на «нескінченне» прослуховування без додаткової підзарядки. Якщо навіть в не найсприятливіших умовах, наприклад, взимку такі навушники можуть ніколи не вимагати додаткової зарядки.

Звичайно, їх можна заряджати і звичним способом, для цього передбачений порт USB. 15 хвилин зарядки повинно вистачити на дві години відтворення. Вбудований акумулятор має ємність 700 мА*год. До речі, навушники захищені від вологи на рівні IPX4. Підтримується інтерфейс Bluetooth 5.0.

На даний момент JBL Reflect Eternal знаходяться на стадії розробки. Фінансувати проект компанія вирішила через платформу Indiegogo. Перші вкладники зможуть отримати навушники за 99 доларів (2,4 тис грн), а роздрібна ціна складе 165 доларів (3,9 тис грн). Поставки планується почати в жовтні 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут