У Мережі з’явилися перші рендери майбутнього смартфона Xiaomi Mi Mix 4, які демонструють несподівану особливість нового пристрою.

Судячи з усього, Xiaomi Mi Mix 4 буде дуже схожий на концептуальний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha, який обладнаний оперізувальним екраном. Ось тільки на задній панелі Xiaomi Mi Mix 4 ніякого екрану не буде.

Дисплей пристрою буде сильно зігнутий з боків, але на задній частині ми бачимо звичну панель з, імовірно, захисного скла. Схожості з Xiaomi Mi Mix 4 додає вертикальна смуга, на якій розташовані модулі основної камери.

Смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha повинен надійти в продаж тільки на початку наступного року, причому через його високу ціну (близько 2800 доларів – 66 тис грн) він не буде доступний масово.

Судячи з рендерам, смартфон Xiaomi Mi Mix 4 буде представлений в декількох кольорах, включаючи чорний, білий, зелений і синій.

На цьому тижні Xiaomi повідомила про те, що 10 січня в рамках виставки Consumer Electronic Show 2020 буде представлений її наступний інноваційний смартфон. На тизері можна було розглянути слово Mix.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут