Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільного, повідав подробиці про основну камеру смартфона Samsung Galazy S11+.

Раніше вже повідомлялося про те, що основний модуль головної камери отримає датчик зображення роздільною здатністю 108 Мп. Наділю тому стало відомо, що у стандартній версії Samsung Galaxy S11 буде використовуватися вже добре знайомий нам датчик зображення Samsung ISOCELL Bright HMX, який дебютував на ринку в смартфон Xiaomi Mi CC9 Pro або Xiaomi Mi Note 10.

Що стосується Samsung Galaxy S11+, то смартфон отримає ексклюзивний датчик зображення розробки Samsung. Його роздіьна здатність складе 108 Мп, а оптичний формат буде дорівнює 1/1,3 дюйма.

Тепер же інсайдер додав, що в головному датчику Samsung Galaxy S11+ будуть об’єднуватися дані про отриману картинці відразу з 9 пікселів. Цей процес називається біннінгом пікселів (Pixel Binning). У підсумку можна сказати, що камера зможе видавати дуже якісні знімки роздільною здатністю 12 Мп з розміром пікселя 2,4 мкм.

Об’єднання інформації від сусідніх пікселів дозволяє істотно поліпшити якість картинки, знизити шум і додати деталізації і яскравості, особливо в умовах недостатньої освітленості.

Презентація новинки очікується 18 лютого наступного року в Сан-Франциско.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут