Компанія Vivo незабаром випустить на ринок камерофон X30 Pro, що відрізняється широкими можливостями зуму. Нове обладнання дозволить мобільного пристрою знімати Місяць, користувачі зможуть отримувати високоякісні фото.

Згідно з наявною інформацією, в корпусі апарату встановлений модуль, який забезпечує деталізацію поверхні супутника Землі. Передбачена спеціальна перископна камера з 60 кратним-збільшенням кадру. У Всесвітній мережі розмістили знімок Місяця, знятий за допомогою камерофона від Vivo. Мобільний пристрій, відзначають експерти, зможе конкурувати в даному сегменті з флагманами 2019 року.

Фото- і відеоблок складається з чотирьох сенсорних датчиків, причому головний з них отримав 64 Мп, за портретну зйомку відповідає 32-мегапіксельний сенсор. Допомогу йому надає датчик на 8 Мп, передбачений і перископну сенсор на 13 Мп.

Девайс функціонує на однокристальної платформі Samsung Exynos 980, при цьому передбачена підтримка двох режимів 5G (NSA і SA). Презентаційний захід новинки відбудеться 16 грудня нинішнього року в Китаї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут