Компанія Ferrari планує випустити першу повністю електричну машину не раніше 2025 року, оскільки технологія акумуляторів вимагає подальшого розвитку, Про це повідомив виконавчий директор компанії Луї Камиллери ( Louis Camilleri).

Раніше легендарний автовиробник попереджав, що повністю електричний автомобіль може бути випущений тільки після того, як у 2022 році буде завершено поточний промисловий план. Аналітики кажуть, що не очікували випуску електромобіля Ferrari раніше 2023 року, але тепер ясно, що фактичний запуск може бути ще пізніше.

“Технологія акумуляторів не там, де повинна бути”, – заявив Каміллері, спілкуючись з журналістами на заводі Ferrari в Маранелло.

“Є все ще суттєві проблеми з точки зору автономності, з точки зору швидкості перезарядки. У підсумку ми випустимо електромобіль. Але після 2025 року. Не в короткостроковій перспективі”, — додав він.

У найближчому майбутньому Ferrari обмежиться випуском гібридних автомобілів. Раніше цього року компанія представила SF 90 Stradale, свій перший гібридний автомобіль, розрахований на серійне виробництво. До 2022 року виробник планує довести частку гібридів у продажах до 60%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут