Буквально пару років тому на ринку камер для топових смартфонів все було максимально одноманітно. Практично всі (якщо не всі) топові пристрої оснащувалися 12-мегапіксельними датчиками Sony.

Однак спочатку Huawei замовила для своїх флагманів унікальні датчики, потім на ринку з’явилися рішення роздільною здатністю 48, 64 і навіть 108 Мп. У підсумку в наступному році нас може чекати ситуація, коли мало не у всіх топових камерофонів датчики будуть різні. Уточнимо, мова йде про головні камери.

Схоже, і Apple готує свій сюрприз, який, правда, до дозволу оптичного датчика відношення не має. Як повідомляє джерело, купертинський гігант придбав британський стартап Spectral Edge. Ця компанія спеціалізується на застосуванні машинного навчання для поліпшення зображень, одержуваних камерою. Зокрема, щоб зробити їх більш чіткими і з більш точною передачею кольору. Крім того, технологія дозволяє поліпшити зображення, отримане при недостатньому освітленні. В основі методу Spectral Edge лежить змішання кольорового зображення з інфрачервоним. Імовірно, Apple може використовувати розробки Spectral Edge для того, щоб зробити камери в своїх смартфонах ще краще.

Що цікаво, технологія Spectral Edge може бути реалізована як на рівні, так і на рівні апаратного забезпечення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут