Флагманські смартфони Samsung Galaxy Note 10 і Note 10+ успішно пройшли сертифікацію відповідності в системі «Листок життя». Отримання маркування підтвердило статус Samsung Electronics як відповідального виробника екологічно безпечних мобільних пристроїв на російському і світовому ринках.

Програма «Листок життя» (Vitality Leaf) була розроблена у 2001 році однією з провідних некомерційних організацій Росії, «Екологічним союзом», і є першою російською Системою добровільної екологічної сертифікації продукції, робіт і послуг за їх життєвого циклу. Екомаркування «Листок життя» підтверджує, що смартфони Samsung Galaxy Note 10 і Note 10+ безпечні для здоров’я, при виробництві пристроїв мінімізується збиток, який наноситься навколишньому середовищі.

Проходження сертифікації на відповідність стандартам можливо лише на основі аналізу всіх стадій життєвого циклу – від видобутку сировини до утилізації. З 2011 року сертифікація “Листок життя” була акредитована в міжнародній програмі взаємної довіри і визнання провідних екомаркувань світу (GENICES).

Смартфони та планшети Samsung вперше отримали екомаркування “Листок життя” в 2014 році. Влітку 2017 року Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8+ успішно пройшли екологічну сертифікацію в системі «Листок життя», в 2018 році сертифікацію отримали флагманські пристрої компанії наступного покоління, Galaxy S9 і Galaxy S9+.

Samsung Electronics протягом декількох років стабільно нарощує обсяги використання екологічно чистих матеріалів. У 2013 році компанія вперше представила свою першу 100% перероблену упаковку, повністю зроблену з вторинної паперової сировини. У 2014 Samsung створила складну коробку з переробленого паперу. У 2016 – почала впроваджувати натуральні матеріали в пластикову упаковку. У 2017 і 2018 роках компанія представила коробку і ложемент з просоченої паперової маси. Починаючи з 2019 року, з виходом лінійки Galaxy S10, Samsung повністю відмовилася від пластикових елементів і почала виробляти упаковку для своїх продуктів з екологічно чистих матеріалів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут