Компанія D-Wave Systems, відома як розробник квантових комп’ютерів, підписала угоду з NEC, спрямовані на прискорення впровадження квантових обчислень. Кажучи точніше, партнери розраховують стимулювати розробку гібридних сервісів, які «поєднують в собі кращі характеристики квантових і класичних комп’ютерів і спрощують включення квантових можливостей в інтегровані робочі процеси».

Обидві компанії планують просувати квантовий хмарний сервіс D-Wave Leap, який включає в себе гібридні інструменти і сервіси, а також нові спільні розробки.

Передбачається також, що NEC і D-Wave будуть допомагати своїм клієнтам у розробці програм, які використовують можливості гібридних систем для вирішення прикладних проблем бізнесу і науки в різних галузях промисловості.

Зазначимо, що робота починається не на порожньому місці: клієнти D-Wave вже розробили понад 200 додатків, розрахованих на використання гібридних систем в різних областях — від автомобілебудування та виробництва до машинного навчання та матеріалознавства.

Компанія NEC зобов’язалася інвестувати в D-Wave 10 млн доларів. Співпраця почнеться після того, як NEC виконає це зобов’язання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут