Нагадаємо, вчора в Китаї вийшов смартфон Redmi K30, який поки що доступний тільки у версії з підтримкою мереж четвертого покоління, тоді як 5G-версія затримується до січня наступного року.

Спочатку компанія Redmi підтвердила, що фронтальна камера смартфона буде врізана в активну область екрану. Перший тизер смартфона ще до того, як з’явилися подробиці про його характеристики, демонстрував овальний виріз в екрані, як у Samsung Galaxy S10+.

Яке ж було здивування перших користувачів Redmi K30, які сьогодні отримали смартфони і почали розбиратися з його налаштуваннями. У розділі відображення верхній частині екрана, де знаходяться іконки рівня сигналу мережі, заряду акумулятора і так далі, можна повністю сховати виріз зробивши верхню частину екрану чорної і широкою, як у багатьох смартфонів.

Але абсолютно несподіваним виявився третій варіант, при якому овальний виріз під фронтальну камеру зникає. Виявляється, екран отримав два окремих круглих отвори під два датчика зображення. Користувачі самі можуть вибрати, який варіант для них краще.

Цей факт вже став приводом для появи подібної народної творчості:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут