Китайська компанія Huawei готує до виходу на ринок новий смартфон. Гаджет моделі Р40 отримає потужний акумулятор ємністю 5,5 тис. МА • год, виготовлений з графена.

Згідно з інформацією, наданою мережевим джерелом Equal Leaks, подібне рішення відомий виробник електроніки застосує вперше. Мова йде про нову технологію, що дозволяє створювати батареї підвищеної енергоємності з меншим корпусом. Значною перевагою джерела живлення нового покоління стане можливість швидкої підзарядки. Пропонується використовувати пристрій потужністю 50 Вт, причому загальний час поповнення акумулятора енергією з нуля до 100% складе 45 хвилин. Новий гаджет отримав 6,5-дюймовий OLED-дисплей дозволом 2К і частотою оновлення зображення 120 Гц, що займає 98% площі передньої панелі.

Є подвійна селфі-камера, врізана в екран, в основному модулі розмістили декілька сенсорів на 64, 20 і 12 Мп. Смартфон Huawei P40 буде функціонувати на однокрістальній платформі Kirin 990 5G, передбачається ОС Android 10 і фірмовій прошивці EMUI 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут