Компанія GoPro представила нову модель екшн-камери під назвою Hero8 Black. Пристрій одержав безліч нових функцій, серед яких можливість робити селфі і стабілізувати відео в програмному режимі.

Візуально Hero8 Black нагадує сьоме покоління, але має металевий корпус і дисплей з покриттям Gorilla Glass. На нижній частині камери розмістилися так звані «вушка» для кріплення пристрою на ремінь або штатив. При необхідності їх можна просто скласти всередину корпусу.

GoPro Hero8 Black дозволяє робити знімки або відео на глибині в 10 метрів під водою. Розробники попрацювали і над якістю звуку, встановивши на прилад якісний мікрофон з програмним шумопоглинання. Вага камери знизився на 20 грамів, завдяки чому вона стала ще більш компактною.

Процесор камери GP1 отримав оптимізоване програмне забезпечення, за рахунок якого енергоспоживання знизилося на 10 відсотків. Також користувачі отримали можливість знімати відео з використанням імітації максимально широкого кута огляду SuperView.

Система стабілізації відео HyperSmooth 2.0 може використовуватися при роботі з будь-яким fps. Також з’явився режим таймлапса, який отримав назву TimeWarp 2.0.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут