Сьогодні Xiaomi представила смартфони Redmi K30 5G і Redmi K30 4G, які будуть пропонуватися за вкрай привабливий цінами.

Джерела стверджують, що модель Redmi K30 Pro буде побудована на базі однокристальних системи Snapdragon 865, а вихід смартфона очікується в березні наступного року.

Нагадаємо, Redmi K30 5G отримав однкористальную систему Snapdragon 765G, а Redmi K30 4G оснастили Snapdragon 730G. Redmi K30 Pro на базі Snapdragon 865 отримає модем Qualcomm X55 для роботи в мережах п’ятого покоління.

Імовірно, Redmi K30 Pro отримає такий самий екран, як Redmi K30, з частотою оновлення 120 Гц. Однак в частині камери варто очікувати апгрейд, так як Snapdragon 865 підтримує датчики зображення дозволом до 200 Мп.

Також Redmi K30 Pro може отримати подекранний сканер відбитку пальців замість бічного дактилоскопічного датчика, який встановлений в Redmi K30.

Якщо чутки підтвердяться, то Redmi K30 Pro з’явиться на ринку приблизно в один час з ювілейним флагманським смартфоном Xiaomi Mi 10, анонс якого очікується в лютому наступного року.

Очевидно, що Redmi K30 Pro може привернути увагу потенційних покупців Xiaomi Mi 10, однак Xiaomi і Redmi вже відпрацювали стратегію мирного співіснування на ринку. Між смартфонами в будь-якому випадку будуть відмінності, які привернуть ту чи іншу аудиторію.

“Сьогодні представили Redmi K30, але не сказали жодного слова про Redmi K30 Pro. Вся справа в тому, що наступним справжнім блокбастером Xiaomi буде флагманський смартфон Xiaomi Mi 10”, – Інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore).

У зв’язку з цим не варто заперечує і ще одну версію, згідно з якою Redmi K30 Pro дійсно планувався до випуску, однак Xiaomi і Redmi можуть прийняти спільне рішення про його скасування, щоб не нашкодити Xiaomi Mi 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут