Камера смартфона отримає спеціальний сенсор.

Компанія Samsung зареєструвала торгову назву Bright Night Sensor в Бюро інтелектуальної власності Європейського союзу. Це може побічно натякати на нові функції камери ще не анонсованої флагманської лінійки Galaxy S11. Про це повідомляє LetsGoDigital.

Спочатку назва Bright Night отримав режим нічної зйомки в Samsung Galaxy S10 , однак компанія більше не використовує цей термін. Bright Night Sensor, виходячи з назви, буде повноцінним сенсором в камері нових смартфонів Samsung. Правда, в документах не наводяться подробиці про технологію окрім факту, що це «датчик зображення для смартфона».

У камері Samsung Galaxy S11 очікується безліч поліпшень в порівнянні з минулим поколінням. Нові смартфони повинні отримати сенсор на 108 Мп Bright HMX, що дозволить йому робити знімки з високою деталізацією, а також записувати відео з роздільною здатністю 8K. Ще гаджет отримає телеоб’єктив з п’ятикратним зумом.

Раніше інсайдер @OnLeaks опублікував зображення Samsung Galaxy S11 +. З перших рендерів смартфона стало відомо, що він отримає відразу п’ять камер, не рахуючи фронтальної.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут