Надійний інформатор Mukul Sharma повідомив свіжі новини про плани компанії Xiaomi. Зовсім скоро вийде на ринок флагман Mi 10 з швидкою зарядкою потужністю 100 Вт і передовим процесором.

Випуск революційного апарату запланований на лютий наступного року, а поки смартфон знаходиться в розробці. Якщо так і станеться, то Xiaomi Mi 10 може стати першим пристроєм на ринку, що працюють на базі процесора Qualcomm Snapdragon 865. Тим самим корпорації вдасться випередити Samsung Galaxy S11. Також надійшла інформація про те, що флагман буде оснащений надшвидкої зарядкою потужністю 100Вт.

Представники Xiaomi вже ділилися інформацією про випуск в 2020 році смартфонів з 100-ватної зарядкою, але найменування конкретної моделі залишилося в таємниці. Для порівняння, потужність зарядки Samsung Galaxy S10 становить 15Вт, оновленої швидкої зарядки – 25Вт.

Немає підстав сумніватися і в тому, що і камера Mi 10 змусить конкурентів попітніти. Корпорація-виробник Xiaomi з кожним роком набирає обертів. Новітні технології використовуються в пристроях, які можуть коштувати на кілька порядків дешевше, ніж апарати-конкуренти. Є досить багато унікальних розробок, тому аудиторія шанувальників стрімко зростає і розширюється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут