Інсайдери розповіли про те, що компанія Microsoft вже почала тестувати операційну систему Windows 11. Новий продукт отримає чимало змін, які не тільки поліпшать продуктивність, але і внесуть в нього новий функціонал.

Про те, що Windows 11 розробляється, сумнівів не виникало, але з’ясувалося, вже зараз почалися перші тести новинки. Технічний прогрес і зростання продуктивності персональних комп’ютерів змушує програмістів постійно розвиватися. Патчами для колишньої ОС в даному випадку не вдасться обмежитися, хоча іноді перехід на нову операційну систему пов’язаний з деякими труднощами. На даний момент немає точної інформації, який виявиться Windows 11, але за деякими даними, власники актуальної версії зможуть перейти на нову безкоштовно. При цьому експерти припускають, якщо це виявиться правдою, виникне ризик, що в Microsoft спробують заробляти не на новій операційній системі, а на софт для неї, додатках і хмарних сховищах.

Що ж стосується апаратної боку, то фахівці припускають побачити сильно змінений меню “Пуск” і оновлену захист роботи Windows 11. При роботі з програмами, користувачеві доведеться окремо визначати, який ступінь доступу слід їм давати. Чи виправдаються дані прогнози, стане відомо ближче до літа 2020 року. Саме в цей період може відбутися офіційна презентація.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут