У недавньому інтерв’ю старший віце-президент Huawei зв’язків з громадськістю Джой Тан (Joy Tan) заявив, що код операційної системи Harmony OS менше рядків, ніж у коді Android, при цьому нова операційна система має більш високий рівень безпеки.

“Harmony OS — це легка, компактна операційна система з потужними функціями. Порівняно з іншими операційними системами на ринку вона має набагато меншу кількість рядків коду і є більш безпечною. При цьому додатки можна запускати на самих різних пристроях”, – Джой Тан.

Huawei Harmony OS стане однією з кращих в 2020
Згідно з прогнозом аналітичної компанії Counterpoint Research, новітня мобільна операційна система Harmony OS до кінця 2020 року перевершить Linux і стане п’ятою за популярністю операційною системою в світі.

“Ми вже запустили операційну систему Harmony. Як зазначає у своєму звіті компанія Counterpoint Research, до кінця 2020 року операційна система Harmony повинна стати більш популярною, ніж Linux. Таким чином, вона стане п’ятою за величиною операційною системою для цифрових пристроїв”, – Джой Тан.

Згідно зі звітом Counterpoint, незалежна операційна система Huawei Harmony OS отримає 2% ринку в 2020 році. Решта частки розподіляться наступним чином: 39% для Android; 35% для Windows; 13,87% для iOS; 5,92% для macOS; і 0,77% для Linux.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут