Huawei представила на початку тижня флагманський планшет Huawei MatePad Pro, який розглядається як головний конкурент флагманському планшету Apple – iPad Pro. Судячи з усього, на досягнутому компанія зупинятися не збирається.

Генеральний директор Huawei по споживчому бізнесу Ю Чэндун (Yu Chengdong) заявив журналістам, що компанія готує нові версії MatePad Pro в інших розмірах. Він пояснив, що планшет може з’явитися в більших розмірах і більш дорогих конфігураціях. Підвищення ціни топ-менеджер пояснив технологією екрану — компанія використовує дорогі дисплеї і підвищення розміру збільшить та ціну.

Ю Чендун також розповів, що багато керівників компанії подумували про припинення випуску планшетів через вузькість ринкової ніші, проте він переконав керівництво в наявному попиті на планшети з великими екранами.

Поточна версія Huawei MatePad Pro має екран діагоналлю 10,8 дюйма і роздільною здатністю 2К. Це розмір молодшої версії iPad Pro. Судячи з усього, для старшого варіанту iPad Pro теж готується конкурент. Ціна на Huawei MatePad Pro стартує від 470 доларів за версію з 6 ГБ оперативної пам’яті, 128 ГБ флеш-пам’яті і підтримкою тільки Wi-Fi, без мобільного зв’язку (11,3 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут