Як ми вже повідомляли, віце-президент Oppo Брайан Шен (Brian Shen) опублікував офіційне зображення наступного флагманського смартфона Oppo Reno 3 Pro 5G, на якому було видно лише частину фронтальної панелі.

Могло здатися, що екран смартфон позбавлений будь-яких вирізів і отворів під фронтальну камеру, але це немає. У Мережі з’явилося зображення всієї лицьовій панелі, на якій видно, що фронтальна камера врізана в лівий верхній кут екрану.

Oppo Reno 3 Pro 5G стане першим двухрежимным смартфоном 5G китайської компанії, це означає, що він працює як з автономними, так і з неавтономными мережами 5G. Тобто у власників цього смартфона не виникнуть проблеми, з якими доведеться зіткнутися користувачам інших 5G-смартфонів, вже представлених на ринку.

Без урахування виступу камери товщина смартфона Oppo Reno 3 Pro 5G складе всього 7,7 мм, при цьому в корпусі вдалося встановити акумулятор пристойною ємності 4025 мА•год.

Імовірно, в Китаї ціна складе близько 450 євро (11,9 тис), а в Європі вона підскочить до 550-600 євро (14,6 – 15,9 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут