Сенсорний екран в дзеркалі для управління побутовою технікою – те, що треба для будь-якої високотехнологічної ванної кімнати.

Китайська компанія BOE останнім часом на слуху не тільки через можливі поставки екранів для iPhone наступного покоління, але ще і через свої незвичайні дисплеї. На заході під назвою BOE IPC 2019 фірма представила, здається, найбільш інноваційні екрани.

На зображенні внизу представлений пелюстковий дисплей (така його офіційна назва). По суті, він складається з шести панелей OLED діагоналлю шість дюймів кожна, системи комутації і самостійно розробленого ПО AI messaging system 2.0. Як повідомляється, додаток дуже швидко аналізує звичайне зображення, адаптує його для виведення на такий нестандартний екран і в найкоротший термін запускає демонстрацію. Як пише джерело, в пелюстковому дисплеї використовується фірмова технологія апскейлінга Full HD в відео 4К.

Друга новинка не менш цікава. Вона складається з двох компонентів: інтерактивної панелі BOE Smart Interactive Panel і дзеркала BOE Magic Mirror. Суть в тому, що на поверхні дзеркала можуть виводитися сенсорні клавіші, індикатори та інші системи управління побутовою технікою, побутовими приладами, освітленням. Причому все це можна доповнити ще й системою голосового введення – для управління все тієї ж техніки і світлом за допомогою голосових команд.

BOE не зупинити.  Китайці показали пелюстковий дисплей і екран, вбудований в дзеркало

BOE, до слова, працює не тільки над різного роду дисплеями. Компанія показала на BOE IPC 2019 також ряд медичних приладів. У їх числі – аналізатор грудного молока, інтелектуальна система моніторингу сну, реєстратор ЕКГ в 12 відведеннях, аналізатор вмісту холестерину, глюкози і сечової кислоти в крові, а також комплексну систему оцінки життєвих показників.

BOE не зупинити.  Китайці показали пелюстковий дисплей і екран, вбудований в дзеркало

Правда, про комерційну долю всього цього медичного обладнання, а так само і вищеописаних дисплеїв, поки нічого не повідомляється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут