Корпорація HMD Global оголосила через офіційний Twitter-аккаунт Nokia інформацію про проведення “заходу” 5 грудня. Можливо, в цей день планується презентація нової моделі компанії.

На жаль, в твіті не було сказано про назву майбутнього смартфона, через що можна тільки здогадуватися, що ж Nokia підготувала для нас. Нижче наведені претенденти на це місце:

Nokia 8.2 – найбільш ймовірний варіант на місце нового смартфона компанії. HMD Global випустила попередню версію цього апарату, Nokia 8.1, як раз 5 грудня минулого року, так що цілком логічно, що саме через рік вона представить його наступника. Є чутки, що «серцем» смартфона буде ще не представлений процесор Qualcomm Snapdragon 735, і він буде доступний в декількох модифікаціях: з об’ємом оперативної пам’яті до 8 ГБ постійної пам’яті до 256 ГБ. Іншими особливостями виступатимуть 64-мегапіксельна основна камера, дисплей без “вирізів” із виїжджаючою фронтальною камерою і не дуже доступною ціною.

Nokia 5.2

У той час як інші моделі 2018 року, такі як Nokia 2.1, Nokia 3.1, Nokia 6.1 і Nokia 7.1, отримали наступників, HMD Global ще тільки належить оголосити про наступника Nokia 5.1. 5 грудня – хороший день для анонсування Nokia 5.2, незважаючи на те, що компанія запізнилася на чотири місяці.

Nokia 2.3

Подробиці про Nokia 2.3 просочилися на початку цього місяця. Витік підтвердив не тільки назву смартфона, але і три доступних варіанти забарвлення. Швидше за все, нас чекає мінорний апгрейд в порівнянні з попереднім поколінням. Звісно, за умови виходу саме цього пристрою.

Також ходять чутки, що компанія може презентувати ці три пристрої одночасно, але, швидше за все, ми отримаємо тільки один з них. Ним, судячи з витоків, стане Nokia 8.2

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут